FiR-2010

Opis forum


#16 2010-11-15 08:45:00

Staroscina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zajęcia

Witam Kochani !
Zaglądajcie na to forum dość często bo tutaj będę umieszczała informacje związane z naszym rokiem a pocztę pozostawmy na materiały.Odbyłam wczoraj po zajęciach długą rozmowę z Panią Ozimek żeby pomuc osobom które nie rozumieją rachunkowości. Dogadałam się z nią co do metod prowadzenia takich zajęć. Będzie ona przesyłała materiały na naszego maila ale wy niestety będziecie musieli zapoznać się z nimi wcześniej. Przykłady będziemy robili na prostych zasadach bez wychylania się z kontami o których wy nie macie pojęcia. chodzi mi tutaj o wyskok pewnej osoby co do księgowania faktury na koncie rozliczenie zakupu materiałów. Pewnie wiecie o czym mówię. Ja ze swojej strony mogę wam tylko zaproponować spotkanie w jakiś dzień tygodnia i jak krowie na rowie:) tłumaczyć po koleji co i jak. Chętne osoby proszę piszcie. Niestety tak będziecie musieli sobie radzić. Ona musi pędzić z materiałem więc nie ma czasu na tłumaczenie wszystkiego od postaw. Doszłam z nią do porozumienia powiedziałam w czym jest problem i mam się z nią kontaktować w Waszym imieniu. Jeśli macie jakieś pytania propozycje i inne takie bardzo proszę piszcie.
Ps. napiszcie mi maila do babki z Rachunkowości i błagam Was nie zasypujcie jej mailami bo nas zabije. Uzgodniłyśmy ze to ja bede z nia w kontakcie. Bardzo serdecznie pozdrawiam i czekam na odzew z waszej strony.
Ps2. Zaraz będą wykłady z rachunku na naszej poczcie więc prosze o nie wrzucanie po kilka razy

Offline

 

#17 2010-11-15 10:29:45

 nat_mucz

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 92
Punktów :   

Re: Zajęcia

Bardzo dobry pomysł, bo ja osobiście wczoraj nic z tego nie zrozumiałam...

Offline

 

#18 2010-11-15 11:07:42

Staroscina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zajęcia

Niestety nie tylko Ty Natala..... Takich osób jest dużo więcej dlatego tylko tak mogę Wam pomuc jęsli będziecie chcieli...

Offline

 

#19 2010-11-15 12:35:42

monika_s

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Zajęcia

Ja również bardzo się cieszę że jest ktoś, kto chce pomóc nam... zwykłym ludziom, którzy nigdy wcześniej nie mieli nic wspólnego z rachunkowością. Dziękujemy !!!

Offline

 

#20 2010-11-15 13:06:41

Staroscina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zajęcia

Dajcie spokój nie macie za co dziękować :)Powiedzmy że bardzo chcę to zrobić na tyle przynajmniej na ile potrafię bo bardzo bym chciała żebyśmy w takim samym składzie znaleźli się na drugim semestrze Także teraz wszystko leży w waszych rękach

Offline

 

#21 2010-11-20 21:57:47

ania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zajęcia

hey, na kiedy mamy napisac prace do szczepanskiego na cwiczenia z prawa?

Offline

 

#22 2010-11-21 17:11:18

 nat_mucz

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 92
Punktów :   

Re: Zajęcia

Powiedział, że mają być oddane tak, żeby zdążył sprawdzić, ocenić i na ostatnich zajęciach wpisać oceny.

Offline

 

#23 2010-11-22 08:47:36

Staroscina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zajęcia

Witam Was moi kochani.
W dalszym ciągu nie mam od was żadnego odzewu odnośnie rachunkowości. Chcę Wam pomuc ale to Wy musicie tego CHCIEĆ. Musze poinformowac Pania Ozimek na jakim etapie jest wasze rozumienie a jak narazie nic szczegolnego nie moge jej napisac oprócz tego co jej powiedziałam. Weźcie sprawy w swoje ręce i poiszcie przynajmniej Ci którym na zaliczeniu zależy.

Offline

 

#24 2010-11-22 09:53:20

ewa1608

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zajęcia

To zależy gdzie by te spotkanie się odbyło... Jak na razie ja zbytnio nie kumałam ale pouczę się w domu i jeśli będę ciągle miała problemy to się zgłoszę do Ciebie i mi pomożesz jak będziesz mogła:)

Offline

 

#25 2010-11-23 08:05:40

Staroscina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zajęcia

Jeżeli jest aż taki problem  z miejscem to w ten weekend po szkoleniu bhp będę tłumaczyła Ani więc Ci którzy maja ochote to zapraszam tylko dajcie znac ile bedzie osób

Offline

 

#26 2010-11-26 16:42:07

tttimonekkk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zajęcia

Mam takie pytanie Czy nie moglabys poprosic p/Ozimek w imeiniu osob, ktore nie mialy stycznosci z racunkowoscia zeby chociaz te najwazniejsze rzeczy wytlumaczyla nam, tak jak osoba ktore nie wiedza o co chodzi, a nie pedzila z materiallem?? ja siedze na jej zajeciach i nie mam pojecia co sie skad wzeilo;/ A wiadomo, ze jak nie ogarnie sie podstawy to pozniej bedzie problem...

Offline

 

#27 2010-11-27 13:51:58

Staroscina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zajęcia

Ja z nią właśnie w taki sposób rozmawiałam. To się zapytała co wy robicie na studiach z rachunkowości bez żadnego przygotowania. ania świadkiem. Tyle ile zdołałam z nią załatwić to wam przekazałam. Niestety musimy liczyć  tylko na siebie. A resztę postara się tłumaczyc ale nie ma czasu na tłumaczenie jak krowie na rowie

Offline

 

#28 2010-11-27 18:38:12

Patisza18

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zajęcia

to ja bym chciała wiedzieć co ona robi na tym kierunku, skoro nie umie wytłumaczyć ? poszłam na ten kierunek bo ciągnie mnie do cyferek a nie moja wina ze nie miałam styczności z rachunkowością;/ i chciała bym to zrozumieć..

Offline

 

#29 2010-11-27 19:34:50

monika_s

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Zajęcia

To ciekawe po co są studia.Jak bym miała styczność z rachunkowością, to pewnie bym pracowała jako księgowa, a nie sprzedawca w biedronce. My chcemy się czegoś nauczyć, a nie tylko zaliczyć przedmiot i iść dalej. Przecież każdy wie, że te pseudoćwiczenia na punkty robią osoby, które rozumieją o co chodzi a reszta spisuje.

Offline

 

#30 2010-11-29 09:48:13

Staroscina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zajęcia

Ja to wszystko wiem. Rozmawiałam z nią i to co udało mi się ustalić to Wam przekazałam. Na nasze nieszczęscie ona powiedziała ze nie ma czasu na tłumaczenie bo musi pędzić z materiałem stąd też moja propozycja że ja to wytłumaczę osobom które nie rozumieja. Niestety niewiele osób przyszło uczyłam 5 osób. Dały radę:) Także niestety musimy sobie radzić sami. Zobaczymy co będzie po tych ćwiczeniach w sobotę. Tylko mam prośbę nie zaczynajcie afery. Powiedzcie mi a ja po zajęciach z nia pogadam przyjemnie lub mniej przyjemnie tak jak ostatnio.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plczarter jachtów zakład pogrzebowy ochota